Strzyżenie damskie Poznań

Wykonując strzyżenie damskie, zawsze tniemy zgodnie z obowiązującymi trendami. Jednocześnie dobieramy metody pracy do oczekiwań naszych klientek. Gwarantujemy Ci satysfakcjonujący efekt, a przed wykonaniem usługi konsultujemy, jaki rezultat chcesz osiągnąć. Jeżeli zatem marzysz o pięknej fryzurze, zrealizujemy Twoją wizję. Pamiętaj również o tym, że nasza usługa wykonywana jest wraz z myciem. Możemy również wystylizować fryzurę, jeśli tylko tego zechcesz. Wyczeszemy wtedy Twoje włosy w taki sposób, że nabiorą idealnego kształtu. Strzyżenie damskie Poznań to gwarancja jakości. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zadzwoń 609 326 711 i umów wizytę w naszym salonie!

Fryzjer damski Poznań

Fryzjer damski Poznań

Fryzjer damski Poznań

Strzyżenie damskie Cena
Strzyżenie włosów krótkich z modelowaniem 110-150 zł
Strzyżenie włosów średnich z modelowaniem 130-170 zł
Strzyżenie włosów długich z modelowaniem 150-200 zł
Modelowanie i stylizacja włosów krótkich 40 zł
Modelowanie i stylizacja włosów średnich 50 zł
Modelowanie i stylizacja włosów długich 60 zł
Podcięcie grzywki 30 zł

Fryzjer damski Poznań

Fryzjer damski Poznań

Stylista fryzur Poznań — jak pracujemy?

Bardzo dobry stylista fryzur nie zna ograniczeń w trakcie pracy, gdyż nie działa według schematów. Tak też wygląda nasza praca. Oczywiście potrafimy spełniać oczekiwania naszych klientek, gdy decydują się na klasyczne warianty fryzur, jednak zawsze cechuje nas indywidualne podejście. Nasi fryzjerzy na samym początku określają kształt Twojej głowy, twarzy, a także rodzaj włosów i kierunek ich wzrostu.. Biorą także pod uwagę ewentualne dodatkowe czynniki, które mogą mieć wpływ na to, jaka fryzura będzie dla Ciebie najlepsza. Następnie po konsultacji z Tobą przechodzą do strzyżenia. Jako najlepsi fryzjerzy w Poznaniu dbamy o każdy detal realizowanej usługi. W związku z tym przykładamy ogromną wagę na przykład do tego, pod jakim kątem nachylone są nożyczki. Każdą realizowaną usługę cechuje także indywidualne podejście do klientki. Dzięki temu bez względu na to, czy interesuje Cię:

  • strzyżenie damskie krótkich włosów,
  • strzyżenie damskie średniej długości włosów,
  • strzyżenie damskie długich włosów,

zawsze gwarantujemy Ci pełną satysfakcję z Twojego nowego wyglądu.

Fryzjer damski Poznań — dlaczego my?

Dlaczego akurat nasz salon to tak bardzo polecany w okolicy fryzjer damski i męski? Opinie na temat naszej działalności nie są przypadkowe. Przede wszystkim za każdym razem w trakcie wykonywania strzyżenia damskiego styliści podchodzą z pełnym zaangażowaniem do wykonywanej pracy. Po drugie, zatrudniamy wyłącznie mistrzów fryzjerskiego fachu, więc nie musisz martwić się o poziom ich umiejętności. Po trzecie, jako fryzjer w Poznaniu z doświadczeniem, wykonaliśmy już ogromną liczbę zarówno bardziej, jak i mniej klasycznych fryzur, dzięki czemu Twoje oczekiwania nigdy nas nie przerosną. Serdecznie zapraszamy na wizytę w naszym salonie fryzjerskim!