Koloryzacja włosów Poznań

Zmiana koloru włosów diametralnie odmienia wizerunek. W przypadku, gdy zdecydujesz się na usługę realizowaną przez mistrzów w swoim fachu, tym bardziej masz tego gwarancję. Trendy w koloryzacji włosów są bardzo zróżnicowane, a wybierając wizytę w ekskluzywnym salonie fryzjerskim, nasze klientki otrzymują gwarancję wyrazistego efektu. Bez względu na to, czy wykonujemy trwałą koloryzację, półtrwałą, czy też zmywalną, sprawiamy, że czujesz się lepiej i wyglądasz zjawiskowo. Koniecznie zapoznaj się z opisem usługi, a także dołącz do grona zadowolonych klientek. Koloryzacja włosów Poznań to gwarancja jakości!

Zadzwoń 609 326 711 i umów wizytę!

Koloryzacja włosów Poznań

Koloryzacja włosów Poznań

Koloryzacja włosów Poznań

Koloryzacja Cena
Koloryzacja jednolita włosów krótkich od 140 zł
Koloryzacja jednolita włosów średnich od 170 zł
Koloryzacja jednolita włosów długich od 200 zł
Koloryzacja kreatywna włosów krótkich od 250 zł
Koloryzacja kreatywna włosów średnich i długich od 300 zł
Balleyage włosów krótkich od 300 zł
Balleyage włosów średnich od 350 zł
Balleyage włosów długich od 400 zł
Ombre / Sombre włosów krótkich od 200 zł
Ombre / Sombre włosów średnich od 250 zł
Ombre / Sombre włosów długich od 300 zł
Tonowanie włosów krótkich od 40 zł
Tonowanie włosów średnich od 60 zł
Tonowanie włosów długich od 80 zł
Dekoloryzacja + koloryzacja włosów krótkich od 350 zł
Dekoloryzacja + koloryzacja włosów średnich od 450 zł
Dekoloryzacja + koloryzacja włosów długich od 550 zł
Koloryzacja męska / Odsiwianie 50zł

*cena koloryzacji po konsultacji ze stylistą może ulec zmianie

Koloryzacja włosów Poznań

Koloryzacja włosów Poznań

Koloryzacje włosów — dostępne możliwości

Trendy w farbowaniu włosów stale się zmieniają. Istnieją także takie metody koloryzacji wykorzystywane przez stylistów, które są stałe od wielu lat. W naszym gabinecie bez problemu wykonać możemy:

  • ombre
  • sombre,
  • bronde,
  • blorange,
  • dip dye hair,
  • splashlight,
  • baleyage,
  • flamboyage.

Ombre jest rozjaśnianiem włosów ciemnych na końcach. Jaśniejszy kolor na końcówkach gładko przechodzi w ciemniejszy u nasady. Sombre z kolei jest znacznie mniej kontrastową i subtelną wersją ombre. Bronde to taki wariant sombre, w którym odwrócone zostają kolory. Blorange jest kolejną odmianą naturalnego sombre. W tym przypadku jasne włosy nabierają różowo-brzoskwiniowych refleksów i pasemek. Dip dye hair to rozwiązanie dla odważnych kobiet, które nie obawiają się eksperymentów z kolorem. Splashlight z kolei polega na rozjaśnieniu i rozświetleniu środkowej części włosów. Dzięki temu uzyskasz wręcz hollywoodzki efekt. Baleyage jest metodą koloryzacji, która opiera się na połączeniu mocno kontrastujących barw. Odpowiednio wykonana w naszym salonie pozwala na uzyskanie bardzo wyrazistego efektu. Flamboyage natomiast to delikatniejszy wariant balejażu. Stawiając na ten trend, uzyskasz włosy, które będą mienić się różnymi tonami. Wymienione wyżej możliwości to zarówno nowe koloryzacje, jak i takie, które znane są od dekad.

Farbowanie włosów Poznań — dlaczego nasza oferta?

Przede wszystkim nasza oferta zadowoli wszystkie osoby, którym zależy na wysokim standardzie usług oraz produktów. Nie tylko bowiem zatrudniamy najlepszych specjalistów, ale również wykorzystujemy wyłącznie wysokojakościowe akcesoria, farby i preparaty. Na uwagę zasługuje także atrakcyjna cena koloryzacji.

Wykonamy dla Ciebie koloryzację, dzięki której będziesz zadowolona ze swojego wizerunku. Jeżeli interesuje Cię dekoloryzacja włosów, także przyjdź do nas. Spektrum realizowanej usługi jest bardzo szerokie, gdyż zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów. Serdecznie zapraszamy na wizytę w naszym salonie fryzjerskim.