Nanoplastia Poznań

Nanoplastia Poznań


Nanoplastia (nazywana też brazylijskim prostowaniem) to zabieg prostujący włosy w 100%, bez względu na ich rodzaj. Włosy bardzo kręcone, kędzierzawe, czy nawet afro w tym wypadku nie są żadnym problemem!
Zabieg nanoplastii wykonywany jest produktami, które w swoim składzie nie posiadają formaldehydów. Zostały one zastąpione naturalnymi składnikami – kwasem glioksylowym połączonym z cysteiną oraz kwasem octowym. Dzięki temu nanoplastia nie jest szkodliwa dla zdrowia, mogą ją wykonywać osoby z problemami zdrowotnymi, kobiety w ciąży lub w trakcie karmienia, a nawet dzieci od 5 roku życia.
.
Podczas zabiegu, który zwykle trwa od 4 do 6 godzin, w strukturę włosa wprowadzane są substancje aktywne, które trwale zmieniają jego kształt. Dodatkowo wygładzają, nawilżają i pomagają w odbudowie zniszczonych kosmyków. Efekty są spektakularne! Włosy stają się proste, miękkie i lśniące.
.
Nanoplastia Poznań – Jak wygląda taki zabieg „od kuchni”? Rozpoczynamy od mycia włosów. Następnie, na świeżo umyte włosy, nakładamy specjalny preparat przeznaczony do nanoplastii; trzyma się go na głowie przez około godzinę. Po upływie odpowiedniej ilości czasu – preparat spłukujemy wodą i suszymy włosy. Kolejny krok to dokładne wyprostowanie włosów przy pomocy specjalnej prostownicy – pasmo po paśmie, każde 5-15 razy, w zależności od kondycji włosów. W ostatnim etapie ponownie myjemy włosy szamponem i nakładamy specjalistyczną maskę.
.
Efekty nanoplastii są widoczne bezpośrednio po zabiegu i utrzymują się od 4 do 6 miesięcy, w zależności od rodzaju i kondycji włosów oraz pielęgnacji po zabiegu. Włosy można myć i stylizować tego samego dnia. Podczas nanoplastii włosy mogą się rozjaśnić nawet do trzech tonów! Z koloryzacją włosów należy odczekać jedynie 5 dni od wykonania zabiegu nanoplastii.
.
Nanoplastia Poznań – zapraszamy do Nas!

Tel: 609326711      Email: akademia.krukowski.email@gmail.com