Przedłużanie i zagęszczanie włosów w Poznaniu

W salonie fryzjerskim Kruk-owski Style w Poznaniu wiemy, że długie i zadbane włosy to marzenie wielu. Niestety nie zawsze kondycja, struktura i naturalne predyspozycje włosów pozwalają na posiadanie fryzury marzeń. Wszystkim, których włosy są słabe, rzadkie i cienkie, albo po prostu natychmiast chcą zmienić swoją krótką fryzurę w burzę długich i gęstych włosów, proponujemy zabieg przedłużania i zagęszczania włosów. W salonie Kruk-owki stosujemy różne metody przedłużania i zagęszczania włosów m.in. keratynową i hairtalk. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy konsultacje, by dostosować metodę przedłużania i zagęszczania włosów oraz rodzaj pasm doczepianych włosów do potrzeb indywidualnego klienta.

Czym jest przedłużanie włosów?

Przedłużanie włosów to zabieg, który jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy pragną cieszyć się długimi włosami bez procesu oczekiwania na naturalny wzrost włosa. Zabieg przedłużania włosów polega na doczepianiu do włosów naturalnych, dodatkowych, dłuższych pasm włosów doczepianych, tzw. doczepów. Do przedłużania wykorzystuje się zarówno włosy syntetyczne, jak i naturalne różnych gatunków m.in. włosy azjatyckie, europejskie, słowiańskie. Ilość pasm użytych do przedłużania włosów jest uzależniona od efektu końcowego, który chcemy uzyskać oraz kondycji włosa, jednak przeciętnie potrzeba około 20-30 pasm. Przedłużanie włosów wykonuje się przy użyciu różnych metod, takich jak: metoda keratynowa (na ciepło), metoda microrings (na zimno), metoda laserowa, metoda hairtalk (tzw. metoda kanapkowa), metoda easihair pro czy metoda clip-in. Efekt uzyskany po zabiegu przedłużania włosów może utrzymywać się nawet do 3 miesięcy.

Czym jest zagęszczanie włosów?

Zagęszczanie włosów poleca się wszystkim, którzy borykają się z problemem rzadkich włosów. Jest to zabieg bliźniaczy do przedłużania włosów — jedyna różnica polega na tym, że doczepiane pasma włosów są jednakowej długości, co włosy naturalne. Jeśli nie ma możliwości dobrania identycznej długości pasm, fryzjer decyduje się na nieco dłuższe pasma włosów, a następnie wykonuje strzyżenie i modelowanie.

Zadzwoń i umów się na wizytę w naszym salonie lub zarezerwuj online.